BFC238330303
MFR.Part #
BFC238330303
JLCPCB Part #
C3798943
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 30nF 350V、1kV ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS