P0805E1001WNW
MFR.Part #
P0805E1001WNW
JLCPCB Part #
C3927479
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS