Y16900R50000B9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y16900R50000B9L
JLCPCB Part #
C1489205
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 500mΩ 8W ±0.1% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors ROHS