P0805E2001WNW
MFR.Part #
P0805E2001WNW
JLCPCB Part #
C4228950
Description
-55℃~+155℃ 200mW 2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS