P0805E2613BNT
MFR.Part #
P0805E2613BNT
JLCPCB Part #
C4000148
Description
-55℃~+155℃ 200mW 261kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS