RL07S910GRSL
MFR.Part #
RL07S910GRSL
JLCPCB Part #
C1824364
Description
-65℃~+175℃ 250mW 91Ω Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors