RNC65H1500BRRE8
MFR.Part #
RNC65H1500BRRE8
JLCPCB Part #
C3444164
Description
-65℃~+175℃ 150Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors