P0805C2613BNT
MFR.Part #
P0805C2613BNT
JLCPCB Part #
C3970035
Description
-55℃~+155℃ 200mW 261kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS