GR0805F95K3T5G00
MFR.Part #
GR0805F95K3T5G00
JLCPCB Part #
C49654099
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS