P0805E1400FNT
MFR.Part #
P0805E1400FNT
JLCPCB Part #
C4553879
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS