RT0805WRD07374RL
MFR.Part #
RT0805WRD07374RL
JLCPCB Part #
C4025066
Description
-55℃~+155℃ 125mW 374Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS