P0805E1300FNT
MFR.Part #
P0805E1300FNT
JLCPCB Part #
C4279699
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS