P0603C60R0BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0603C60R0BNT
JLCPCB Part #
C4206318
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 60Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS