RNC55K1022FRB14
MFR.Part #
RNC55K1022FRB14
JLCPCB Part #
C1411032
Description
-65℃~+175℃ 10.2kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors