MAL215756271E3
MFR.Part #
MAL215756271E3
JLCPCB Part #
C1615910
Package
Plugin,D35xL32mm
Description
-25℃~+85℃ 1.71A@120Hz 10mm 270uF 32mm 35mm 400V 5000hrs@85℃ 860mΩ@100Hz ±20% 插件,D35xL32mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS