Y162736K0000B9W
MFR.Part #
Y162736K0000B9W
JLCPCB Part #
C4147302
Description
-55℃~+150℃ 36kΩ 500mW Metal Foil Resistor ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS