ERA-3ARB3832V
MFR.Part #
ERA-3ARB3832V
JLCPCB Part #
C3997804
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS