P0402Y4020BNT
MFR.Part #
P0402Y4020BNT
JLCPCB Part #
C4271788
Description
-55℃~+155℃ 402Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS