P0402Y4002BNT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0402Y4002BNT
JLCPCB Part #
C4059335
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 40kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS