P0402Y2002BNT
MFR.Part #
P0402Y2002BNT
JLCPCB Part #
C4093253
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS