P0402E1020BNT
MFR.Part #
P0402E1020BNT
JLCPCB Part #
C4311324
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS