OSOPTA5002BT1
MFR.Part #
OSOPTA5002BT1
JLCPCB Part #
C1738349
Package
SSOP-20-150mil
Description
10 100mW 20 50kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS