OSOPA5002AT1
MFR.Part #
OSOPA5002AT1
JLCPCB Part #
C1739200
Description
10 100mW 20 50kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS