VSSR2001202JUF
MFR.Part #
VSSR2001202JUF
JLCPCB Part #
C6350416
Package
SSOP-20-150mil
Description
100mW 19 20 2kΩ ±100ppm/℃ ±5% SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS