OSOPTA5000CT1
MFR.Part #
OSOPTA5000CT1
JLCPCB Part #
C1738361
Description
10 100mW 20 500Ω ±0.25% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS