OSOPTA5000FT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
OSOPTA5000FT1
JLCPCB Part #
C1738445
Package
SSOP-20-150mil
Description
10 100mW 20 500Ω ±1% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS