VSSR2001472GUF
MFR.Part #
VSSR2001472GUF
JLCPCB Part #
C1365209
Package
SSOP-20-150mil
Description
100mW 19 20 4.7kΩ ±100ppm/℃ ±2% SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS