P0805Z2321LBW
MFR.Part #
P0805Z2321LBW
JLCPCB Part #
C4149779
Description
-55℃~+155℃ 2.32kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.01% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount