OSOPTA2001CT1
MFR.Part #
OSOPTA2001CT1
JLCPCB Part #
C1739479
Description
10 100mW 20 2kΩ ±0.25% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS