OSOPTA5001FT1
MFR.Part #
OSOPTA5001FT1
JLCPCB Part #
C1739526
Package
SSOP-20-150mil
Description
10 100mW 20 5kΩ ±1% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS