OSOPTA5000DT1
MFR.Part #
OSOPTA5000DT1
JLCPCB Part #
C1738343
Description
10 100mW 20 500Ω ±0.5% ±25ppm/℃ SSOP-20-150mil Resistor Networks, Arrays ROHS