RN60E4530FRSL
MFR.Part #
RN60E4530FRSL
JLCPCB Part #
C1802111
Description
-65℃~+175℃ 250mW 453Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors