ORNTV50021002T1
MFR.Part #
ORNTV50021002T1
JLCPCB Part #
C1739242
Description
100mW 10kΩ、50kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS