ORNTV25022002TS
MFR.Part #
ORNTV25022002TS
JLCPCB Part #
C1738710
Description
100mW 20kΩ、25kΩ 5 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS