ORNTV50025002T1
MFR.Part #
ORNTV50025002T1
JLCPCB Part #
C1739288
Description
100mW 5 50kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS