ORNTA5002DT1
MFR.Part #
ORNTA5002DT1
JLCPCB Part #
C7250182
Description
100mW 4 50kΩ 8 ±0.5% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS