ORNTA5002FT1
MFR.Part #
ORNTA5002FT1
JLCPCB Part #
C1739848
Description
100mW 4 50kΩ 8 ±1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS