TNPW12066K65BETY
MFR.Part #
TNPW12066K65BETY
JLCPCB Part #
C3999970
Description
-55℃~+125℃ 250mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount