ORNTA5002CT1
MFR.Part #
ORNTA5002CT1
JLCPCB Part #
C1739552
Description
100mW 4 50kΩ 8 ±0.25% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS