ORNTA1003AT1
MFR.Part #
ORNTA1003AT1
JLCPCB Part #
C2654061
Description
100kΩ 100mW 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS