ORNTA5001BT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ORNTA5001BT1
JLCPCB Part #
C6944431
Package
SOIC-8
Description
100mW 4 5kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS