ORNTA5001CT1
MFR.Part #
ORNTA5001CT1
JLCPCB Part #
C1739409
Description
100mW 4 5kΩ 8 ±0.25% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS