Y1628220R000B9W
MFR.Part #
Y1628220R000B9W
JLCPCB Part #
C4109938
Description
-55℃~+150℃ 220Ω 750mW ±0.1% ±0.2ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS