ORNTA5000BT1
MFR.Part #
ORNTA5000BT1
JLCPCB Part #
C1739131
Description
100mW 4 500Ω 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS