ORNTA4991FT1
MFR.Part #
ORNTA4991FT1
JLCPCB Part #
C1739908
Description
100mW 4 4.99kΩ 8 ±1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS