RNX050560KJKEE
MFR.Part #
RNX050560KJKEE
JLCPCB Part #
C1824658
Description
-55℃~+225℃ 1.2W 560kΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL13.7mm Through Hole Resistors ROHS