TNPW040214K3BYTD
MFR.Part #
TNPW040214K3BYTD
JLCPCB Part #
C4323034
Description
-55℃~+125℃ 14.3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount