ORNTA2001CT1
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ORNTA2001CT1
JLCPCB Part #
C1739469
Package
SOIC-8
Description
100mW 2kΩ 4 8 ±0.25% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS