MMA02040E1962BB300
MFR.Part #
MMA02040E1962BB300
JLCPCB Part #
C4210722
Description
-55℃~+125℃ 19.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0204 Chip Resistor - Surface Mount ROHS