WSR5R1650FTB
MFR.Part #
WSR5R1650FTB
JLCPCB Part #
C4301450
Description
-65℃~+275℃ 165mΩ 5W ±1% ±75ppm/℃ 4527 Chip Resistor - Surface Mount